SAMSUNG RT46K6000S8/TR

SAMSUNG RT46K6000S8/TR A+ Enerji Sınıfı 472 Litre İki Kapılı NoFrost Buzdolabı Inox

 

Ürün Hakkındaki Özellikler :

 

 * Ürün Tipi: Buzdolabı

 * Soğutma Sistemi: No Frost

 * Toplam hacim: 472 l

  * Soğutucu raf sayısı: 4

 * Dondurma bölümünün konumu: Üst

 * Kapı sayısı: 2

 * Ürün belgeleri: Kullanım Kılavuzu, Garanti Belgesi

 

Ürün Hakkındaki Yorumlar : 

 *  süper bende öneriler üzerine bakmak istedim ve almaya karar verdim gayet memnunum üründen kullanışlı ve tasarım bakımından evde gayet güzel duruyor mutfağımın dekoruna uygun bir ürün sebze meyveleri uzun süre taze tutuyor herhangi bir koku yapmıyo

*-*-*-*-*-*

 * MÜKEMMEL Avantajlar HACİM,ÜST TARAFI SOĞUTUCU OLABİLİYOR,10 YIL MOTOR GARANTİSİ,UZUN SÜRE TAZELİK,TATİL MODU,TASARIM,FİYAT PERFORMAS Dezavantajlar YOK BUZDOLAPLARI İÇİNDE BU FİYATA ALINABİLECEK MÜKEMMEL BİR ÜRÜN. ALDIĞIMDAN BERİ SEBZE VE MEYVEDEN ÇOK TASARRUF ETTİM ÇÜNKÜ ÇOK UZUN SÜRELER SAKLAYABİLİYORUM. ÜST KISMINI BUZDOLABI OLARAK KULLANILMASI AYRICA MÜTHİŞ ÇÜNKÜ EVİMDE DERİN DONDURUCUM VAR VE BÜTÜN LİTREYİ DOLAP OLARAK DEĞERLENDİREBİLİYORUM.

*-*-*-*-*-*

 * Inox Renk ve Kalite bir arada Avantajlar Fırçalanmış özel inox,Twin Cooling,Taze Tutma,10 yıl motor garanti,Sessiz çalışma Dezavantajlar YOK Yaklaşık 1 sene oldu kullanalı. Twin Cooling özelliğini baya tavsiye edip anlatmışlardı almadan önce mağazada.gerçekten öyleymiş özel soğutması sayesinde meyve sebzeler bozulmuyor. Yemeklerin kokuları birbirine karışmıyor. Uzun süreli saklayabiliyorsunuz. Hacmi gayet büyük 4 kişilik aileyiz misafimizde oluyor ebat olarak fazlasıyla karşılıyor. Bide 10 yıl motor garantisi var. Diğer markalarada baktım inox renk ve motor garantili ürünlerle arasında 1000 lira fark var. Gayet güzel ve uygun.

*-*-*-*-*-*

 * Değiştirilebilir Bölümler Twin Cooling Plus Özelliklerine gelince. A+ olması güzel. Geniş iç hacmine sahip. Üst tarafını isterseniz derin dondurucu yerine normal buzluk gibi kullanabilirsiniz. Güzel bir özelliği de içine koyduğunuz bir ürünü hemen soğutmasını istiyorsanız twincooling özelliği ile hemen soğutabilirsiniz. Yeni alınan ayran su gibi meştubatlarınız için yaz ayının vazgeçilmezi.

*-*-*-*-*-*

… Daha Fazla Yorum İçin Aşağıda Yorum Kısmını İnceleyebilir ve Sizde Yorum Yapabilirsiniz …

SAMSUNG RT46K6000S8/TR” için 3 yorum

  1. Bunu aldık bi soğutması var akıllara zarar alt bölümü heleki utanmasa üst buz yapacak derin hacmide var alınır.

  2. Bence şuan piyasadaki alınabilecek en iyi buzdolabı modeli. Samsung buz dolabı modellerini iddialı sürüyor. Samsung teknolojide iyi olduğu gibi alınacak ve kullanılacak modeller üretiyor.

Bir Cevap Yazın