EMİNEVİM Hakkındaki Yorumlar
EMİNEVİM Hakkında

1991

“Zorunluluktan gelen bir doğuş”

Dönemin ekonomik koşulları bir otomobil satın almak için, iki otomobil ücreti ödemeyi gerektiriyor. İstanbul’da bir iş hanında başlayan girişim ile Eminotomotiv markası doğuyor. Birkaç arkadaşın bir araya gelmesi ile “sırayla otomobil sahibi olmanın” yolu açılıyor.

1992

“El Birliği Sistemi”

Otomobil sahibi olmak isteyenler için bir alternatif olma yolunda Eminotomotiv sağlam temeller üzerine inşa ediliyor. “El Birliği” adı verilen sistem, her bütçeden insana hizmet etme odaklı olarak dizayn ediliyor.

1993

“Herkes otomobil sahibi olabilir”

Yalnızca üst gelir grubunun otomobil sahibi olabildiği bir dönemde Eminotomotiv ile algılar değişiyor ve toplumun her kesimine, her bütçeye uygun koşullarda otomobil sahibi olmanın önü açılıyor.
1994

“İlk otomobil grupları”

30 – 40 kişilik otomobil çekiliş grupları ile El Birliği, küçük bir ofisten topluma açılıyor. Eminotomotiv bulunduğu binanın tamamında hizmet vermeye başlıyor.

1995

“Hayallerin gerçekleşmesi”

Otomobil toplumun büyük bir kesimi için hayalden ibaret. Eminotomotiv’in teslimatları ile Türkiye’de farklı bir yoldan da otomobil alınabileceği bilinci gelişiyor.
1996

“Toplumun ‘Faizsiz Sistem’ ile tanışması”

Faizsiz argümanı ilk olarak Eminotomotiv tarafından ülkemizde kullanılmaya başlanıyor. Toplu birikimi olmayan kişiler için faizli sistemler dışında El Birliği sisteminin ilanları tüm Türkiye’ye o yıllarda yayılıyor.

1997

“Baskılar ve kara liste”

Siyasi ve ekonomik olarak kriz dönemine giren Türkiye’de, Eminotomotiv baskı ve kara listelerin hedefi oluyor. Faizsiz sistemin gelişmesi ve halka sunumu, toplumun bazı kesimlerinde rahatsızlıklara yol açıyor.

1998

“İyi günde de, kötü günde de”

Eminotomotiv’in faliyetleri krizin gölgesinde duraksamadan ilerlemeye devam ediyor. Yaşanan sıkıntılar müşterilerimizin desteği ve sistemimizin kendi içerisindeki tecrübe ile atlatılıyor. Müşterilerimiz ile yalnızca iyi günde değil, kötü günde de bir arada olmayı…

Kaynak ve Daha Fazla Firma Tarihçesi İçin : EMİNEVİM TARİHÇE
Firma Hakkındaki Yorumları Aşağıda Okuyabilir ve Sizde Yorum Yapabilirsiniz

Bir Cevap Yazın